توضیحات استودیوی کوالیشن در مورد آینده‌‌ی مجموعه‌ی Gears

  • gameplay
  • difficulty
  • effects
  • graphics

تقریبا دو ماه از انتشار بازی Gears 5 می‌گذرد و هم‌اکنون بسیاری از بازی‌بازان و کاربران در حال تجربه‌ی این بازی منحصر به فرد و شوتر هستند. در همین راستا به تازگی استودیوی سازنده اعلام کرده که قصد دارد بازی Gears را در راستای تصمیمات بازی‌بازان و خواسته‌های آنان پیش ببرد و برنامه‌های زیادی برای این مجموعه پرطرفدار دارد.

پنجمین نسخه از سری بازی محبوب و پرطرفدار Gears of War که تحت عنوان Gears 5 شناخته می‌شود در مراسم E3  سال گذشته معرفی شد و علاقه‌مندان و هواداران بازی‌های اکشن را برای باری دیگر به سوی خود کشاند. پس از انتشار بازی Gears 5، این بازی توانست نقدها و نمرات خوبی را از سوی منتقدان دریافت و توجه همگان را به سوی خود جلب کند. استودیوی سازنده نیز در تلاش است تا جایی که می‌شود از بازی خود پشتیبانی کرده و محتویات و آیتم‌های مختلفی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

پس از اینکه نسخه‌ی قبلی این سری با انتقادات منفی و زیادی مواجه شد، تیم سازنده تصمیم گرفت که تغییراتی را در سیستم‌های مختلف این عنوان از جمله طراحی دنیای بازی، مکانیسم نقش‌آفرینی و قسمت‌های مبارزاتی بازی اعمال کند که همگی آنان توجه بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کردند. حال به تازگی، مت سیرسی (Matt Searcy)، طراحی بخش داستانی بازی، طی مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده از تاثیرات قسمت‌های مختلف از جلمه جهان، مبارزات، سیستم مخفی کاری و پیشروی در موفقیت بازی Gears 5 نسبت به نسخه‌های پیشین می‌گوید و بیان می‌کند که این بخش‌ها در آینده گسترش بیشتری خواهند داشت و در نسخه‌های بعدی نیز شاهد این نوع از اساس‌ها خواهیم بود.

 

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Gaming images