از تاریخ انتشار بازی Mosaic رسما رونمایی شد

  • gameplay
  • effects
  • difficulty
  • graphics

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، استودیوی کریل‌بایت (Krillbite)، توسعه‌دهنه‌ی بازی Mosaic، از تاریخ انتشار این عنوان رسما رونمایی و خیلی عظیمی از طرفداران را خوشحال کرد.

بازی Mosaic که به نوعی از بازی Inside، عنوان تحسین شده‌ی استودیوی پلی‌دد (Playdead)، الهام گرفته است، عنوانی با درون‌مایه‌ی تاریک بوده که دارای سبک هنری منحصر به فردی است. این بازی داستان مردی را روایت می‌کند که به یک زندگی تکراری پرداخته و در شهری پرجمعیت اقامت دارد. ناگهان در یک روز عادی، تلفن این مرد به صدا در می‌آید و حواس وی را که در حال رسیدن به محل کار خود است، پرت می‌کند. ناگهان اتفاقات عجیبی در این شهری که معنی زندگی در آن مرده است، اتفاق می‌افتد و همه‌چیز تغییر می‌کند.

لازم به ذکر است که بر اساس توضیحات استویدی کریل‌بایت، بازی‌بازان در این عنوان، تجربه‌هایی از وحشت‌های دوران کودکی و تنهایی‌های ترسناک دوران بلوغ را تجربه خواهند کرد.

اما از این موضوعات که بگزریم، شرکت راو فیوری (Raw Fury)، ناشر این بازی، تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را پنج‌شنبه، ۱۴ آذرماه ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) اعلام کرده است. به علاوه، این بازی قرار است در ۳ ماه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ میلادی، برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز عرضه گردد. لازم به اشاره است که این بازی در حال حاضر برروی سرویس اپل آرکید نیز در دسترس قرار دارد.

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Gaming images