ترکش sapien اتحادیه اروپا EC یا ORC زشت

  • gameplay
  • effects
  • difficulty
  • graphics

پس از مدت‌ها انتظار، به‌روزرسان بزرگ بازی Dota Underlords امروز در دسترس کاربران و هواداران این بازی قرار گرفته است. این به‌روزرسان دو Underlord کاملا جدید با نام‌های Anessix و Hobgen در به بازی اضافه کرده است. این دو شخصیت همانند یک قهرمان اضافی ولی ثابت در بازی عمل خواهند کرد. در آغاز هر مسابقه، شما می‌توانید یکی از این دو شخصیت را انتخاب کنید که هر یک از آن‌ها قابلیت‌ها و توانایی‌های مختلفی را در اختیار تیم شما قرار می‌دهند.

Hobgen یک آتش‌افروز است که در طول مسابقه به حملاتی از جنس آتش از فاصله‌ی دور تکیه می‌کند. برخلاف Hobgen که با آتش زدن اعضای تیم خودی آن‌ها را قدرتمند می‌کند، Anessix می‌تواند اعضای تیم شما را Heal کرده و با احضار نیروهای شیطانی، به شما در نبرد کمک کند. هر یک از این دو شخصیت در مجموع ۲۲ عدد Talent مختلف دارند که با رسیدن به مراحل مختلف مسابقه، شما می‌توانید برخی از این قابلیت‌ها را انتخاب کنید. البته باید به خاطر داشته باشید که تقریبا نیمی از این قابلیت‌ها در ابتدا در دسترس نیستند و به مرور زمان و با کسب رتبه‌های مختلف در هر مسابقه، شما می‌توانید این توانایی‌ها را آزاد کنید.

این شخصیت‌های جدید، به جای Mana از منبع انرژی جدیدی با نام Hype استفاده می‌کنند که با کشتن دشمنان و به مرور زمان با نرخی ثابت به دست می‌آید. اگرچه این شخصیت‌ها بسیار قدرتمند هستند ولی فنا ناپذیر نیستند. بنابراین، شما باید در طول مسابقه بسیار مراقب باشید؛ چراکه اگر Underlord شما زودتر از Underlord تیم حریف کشته شود، میزان Hype دریافتی تیم حریف دو برابر خواهد شد.

این به‌روزرسان دو حالت جدید را نیز به بازی Dota Underlords اضافه کرده است. اولین حالت Duos نام دارد که هشت تیم متشکل از دو بازی‌باز را در مقابل یک دیگر قرار می‌دهد. اعضای هر تیم، در کنار خرید و افزایش قدرت اعضای تیم خود، می‌توانند با فرستادن قهرمانان و طلا به هم‌تیمی خود کمک کنند. همان‌طور که احتمالا حدس هم زده‌اید، همکاری و کار تیمی در این حالت بسیار مهم خواهد بود. در حالت Duos، سلامتی و سطح اعضای تیم مشترک بوده و در صورت کشته شدن یکی از اعضای تیم، هر دو نفر از مسابقه حذف خواهند شد. حالت Duos در حال حاضر تنها در بخش عادی در دسترس است. با این حال، این حالت به زودی به بخش رقابتی نیز اضافه خواهد شد.

اگر همیشه دوست داشتید برخی از شرایط و سناریوهای خاص را در بازی Dota Underlords امتحان کنید، حالت جدید Freestyle دقیقا برای شما طراحی شده است. با توجه به این که دو اتحاد (Alliance) و ۱۲ قهرمان جدید به بازی اضافه شده‌اند، شما می‌توانید از این حالت جدید برای آزمایش قهرمان‌ها و شرایط پیچیده‌ای که ممکن است در بازی رخ دهد، استفاده کنید. با توجه به افزایش روز افزون تعداد قهرمانان بازی و تاثیر منفی این موضوع بر کیفیت مسابقات، شرکت ولو (valve) مکانیزم جدیدی را به بازی اضافه کرده است که این مکانیزم در هر روز، تعدادی از قهرمانان را به مدت ۲۴ ساعت زندانی و به عبارتی به صورت کامل از بازی حذف می‌کند. البته قهرمانان حذف شده به نحوی انتخاب می‌شوند که تعداد اعضای باقی مانده در یک اتحاد، برای تکمیل کردن توانایی خاص آن اتحاد کافی باشد.

علاوه بر موارد یاد شده، این به‌روزرسان در کنار رفع مشکلات و باگ‌ها بازی، مواردی را به رابط کاربری و دیگر بخش‌های این عنوان اضافه کرده است. برای مثال، مکالمات و جملات جدیدی به اکثر قهرمانان حاضر در بازی اضافه شده است. کاربران رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند می‌توانند به صورت رایگان از تجربه‌ی بازی Dota Underlords لذت ببرند.

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Gaming images