BlizzCon 2019 | اولین قهرمان Overwatch 2 معرفی شد

قطعا بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4، الماس‌های مراسم BlizzCon 2019 بودند و نمایش‌های متعدد آن‌ها نیز حضار در این مراسم و خیل عظیمی از بازی‌بازان را حسابی هیجان‌زده کرد. اکنون ماجرا به همین نقطه ختم نمی‌شود و اولین قهرمان بازی Overwatch 2 رسما معرفی شد.

البته لازم به ذکر است که در تریلر رونمایی از بازی Overwatch 2، شخصیت اکو (Echo) را نیز مشاهده کردیم که بر اساس گزارش‌هایی، وینستون (Winston) و دار و دسته‌ای که در صدد نابودی رباتی غول‌پیکر هستند را یاری خواهد داد. اما در کنار وی، اولین قهرمان جدید این بازی نیز معرفی شده است که سوجورن (Sojourn) نام داشته و در صدد نابودی دوم‌فیست (Doomfist) است. سوجورن با تعقیب حسابدار دوم‌فیست یعنی ماکسی‌میلین (Maximilien)، به این امر جامه‌ی عمل خواهد پوشاند. همچنین وی در سال ۲۰۱۶ و در تصویری قدیمی، در کنار تیم اورواچ (Overwatch) مشاهده شده است.

در کنار این موضوعات، شرکت بلیزارد (Blizzard)، توسعه‌دهنده‌ و ناشر بازی Overwatch 2، تایید کرده است که سوجورن اولین عضو کانادایی تیم اورواچ خواهد بود. همچنین ورقه‌های قرمر افرایی روی شانه‌های سوجورن، نوعی هدیه است. اما توانایی‌های وی هنوز مشخص نشده و به نظر می‌رسد، دستان وی تبدیل به سلاح می‌شود. همچنین جف کاپالان (Jeff Kapalan)، کارگردان بازی Overwatch 2، تایید کرده است که سوجورن، نقش مهمی را در داستان این بازی ایفا خواهد کرد.

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Gaming images